لوگوی بیمارستان آتیه

دانلود اپلیکیشن آتیه

دریافت مستقیم اپللیکیشن بیمارستان آتیهدریافت بیمارستان آتیه از بازاردریافت بیمارستان آتیه از گوگل پلی

نسخه وب اپلیکیشن آتیه

چگونه آنلاین از طریق سایت نوبت بگیریم؟

جهت دریافت نوبت آنلاین به آدرسapp.atiehhospital.irمراجعه کنید.

نسخه وب اپلیکیشن آتیه

ابتدا با کلیک بر روی ورود/ثبت‌نام وارد سایت شوید.

راهنمای دریافت نوبت بیمارستان آتیه

در این صفحه شماره موبایل خود را وارد كنید . اگر از مراجعین بیمارستان آتیه باشید ثبت نام شما از قبل انجام شده و كد تایید برای شما ارسال میشود . در غیر اینصورت به صفحه زیر منتقل میشوید.

ثبت نام در وب اپلیکیشن آتیه

با کلیک بر روی ثبت نام بیمار وارد صفحه ای می شوید که لازم هست مشخصات خود را وارد کنید. فیلد های ستاره دار حتما باید وارد شود.

ورود به نسخه وب اپلیکیشن آتیه

پس ورود به سیستم در قسمت پزشکان ، پزشک مورد نظر خود را جستجو کنید و روی دکمه ویزیت و مشاوره کلیک کنید.

انتخاب پزشک وب اپلیکیشن آتیه

وارد صفحه پزشک مورد نظر خود می شوید ضمن بررسی رزومه پزشک می توانید در قسمت رزرو مشاوره پزشکی با تعیین ماه و روز مورد نظر در صورت ظاهر شدن ساعت نوبت های آزاد اقدام به رزور نوبت کنید.

رزرو مشاوره پزشکی آنلاین بیمارستان آتیه

ویزیت حضوری را انتخاب کنید. البته شما همیشه حتی در صورت نبودن وقت آزاد می‌توانید برای مشاوره آنلاین متنی درخواست بدهید، فیلد علت مشاوره و ویزیت را نیز وارد کنید و ثبت نهایی را کلیک کنید. پس از کلیک ثبت نهایی به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید.

ویزیت حضوری و آنلاین بیمارستان آتیه

نوبت اخذ شده تا یک ساعت در رزرو شما بدون پرداخت باقی می ماند و شما میتوانید با پرداخت وجه از طریق حساب بانكی یا اعتبار موجود در اپلیکیشن نوبت رزرو شده را نهایی و به نام خود ثبت نمایید. پس از تایید کامل رزرو وارد صفحه زیر می شوید که در آن می‌توانید رسید خود را مشاهده کنید . همچنین در صورت تمایل می توانید با صدور مجوز به پزشک خود ، این امکان را بدهید كه به سوابق درمان شما در بیمارستان آتیه دسترسی داشته باشد . اين امر میتواند روند درمان شما را تسهیل کند.

رزرو آنلاین بیمارستان آتیه
دانلود اپلیکیشن بیمارستان آتیه
نسخه نرم افزار: